Tom Polák (tel. +420 775 336 115, e-mail: polak@shkmhodonin.cz)
Vanda Stránská (tel. +420 728 525 432, e-mail: stranska@shkmhodonin.cz)

Turnaj pro hráče ročníku 2014 a mladší, DÍVKY MOHOU ROČNÍKY 2013.
Všichni hráči musí mít platnou registraci na klub, oddíloví hráči. Hráči s registrací v jiném klubu nejsou povoleni. NE VÝBĚRY.

Provedl pořadatel turnaje.

Ubytování
Na základě objednávky jednotlivých týmů je zajištěno pořadatelem v Hodoníně v hotelech Krystal (www.hotel-krystal.cz) a Panon (www.hotelpanon.cz).

Stravování a stravování
V případě zájmu je možno pro účastníky turnaje zajistit oběd (polévka, hlavní jídlo, nápoj) v Restauraci v Hotelu Krystal v Hodoníně. Účastník turnaje hradí 150 Kč / osoba, před zahájením turnaje. Rovněž je možnost zajistit ubytování na Hotelu Panon v Hodoníně.

Kontaktní osoba pro zajištění stravování a ubytování:

Pro každý tým bude v kabině připraven pitný režim a občerstvení (ovoce, sladkosti).

Ceny
Všechny týmy dostanou diplomy. Týmy umístěné na 4. - 7. místě obdrží upomínkové předměty. První tři týmy A, B obdrží poháry a medaile. Po ukončení turnaje budou vyhlášena individuální ocenění (nejlepší hráč z každého týmu).

Startovné
Startovné je 12.000 Kč (dohromady za mužstva A i B).
Zálohu startovného ve výši 6.000,- Kč je nutné uhradit nejpozději do 20. 11. 2023. Je možné provést i kompletní platbu. V případě zrušení turnaje se vrací startovné zpět.

Číslo účtu: 303428303 / 0300, variabilní symbol 28122023
IBAN: CZ92 0300 0000 0003 0342 8303
BIC: CEKOCZPP

Do zprávy pro příjemce nutno uvést název klubu a variabilní symbol.

Lékařská péče
Na zimním stadionu bude v průběhu turnaje zajištěn zdravotník.

Náklady
Veškeré výlohy na cestovné, stravné a ubytování si hradí zúčastněná mužstva sama.

Technická ustanovení

Předpis
Hraje se podle platných pravidel ledního hokeje ČSLH a propozic turnaje.

Hrací systém
Zúčastněná družstva hrají systémem každý s každým 2 x 15 min hrubého času (letmé střídání po minutě na klakson). Na 1/2 hřiště – verze POUZAR.

Rozdělení bodů:
Výhra – 2 body, remíza – 1 bod , prohra – 0 bodů.
Každý poločas se počítá jako samostatný zápas, po poločase se stav nuluje a začíná se opět nový zápas.

Úprava ledu vždy po dvou zápasech.

O umístění v turnaji rozhoduje:
    a) počet bodů
    b) vzájemné utkání těchto mužstev při rovnosti bodů
    c) při nerozhodném vzájemném utkání lepší rozdíl branek ze všech utkání
    d) mají-li mužstva stejný rozdíl branek, pak větší počet vstřelených branek ze všech utkání.

Podmínky účasti
Týmy budou mít registrační průkazy všech hráčů k dispozici.
Hráči budou před turnajem konfrontováni.

Tresty
Za každé porušení pravidel (menším trestem) bude následovat trest v délce 1 minuta, ne trestné střílení. Ostatní tresty: větší trest: 4 minuty, trest ve hře: 5 minut (v zápise 25 minut), osobní trest: 7 minut, osobní trest do konce utkání: 20 minut.

Protesty
Do 10 minut po skončení zápasu u komise se vkladem 500,- Kč. V případu uznání protestu bude vklad vrácen, v opačném propadá v prospěch turnaje.

Rozhodčí
Utkání jsou řízena systémem dvou rozhodčích, které deleguje pořadatel.

Soupisky
Před zahájením turnaje předají vedoucí mužstev soupisky mužstev (číslo, jméno, příjmení hráče, rok narození). Každé mužstvo si přiveze 2 sady dresů (světlé a tmavé). Tým uvedený jako domácí hraje ve světlých dresech. Tým musí nastoupit minimálně s 10 hráči a 1 brankařem.