František Toman (tel.: +420 777 333 199, e-mail: fantoman@seznam.cz)

Turnaj je určen pro hráče ročníku 2005 a mladší.

Rozlosování turnaje
Provede pořadatel turnaje a rozpis utkání bude přílohou těchto propozic.

Ubytování
Zajistí pořadatel v místních hotelích v ceně 450,- Kč za noc a osobu včetně snídaně. Počet ubytovaných nutno nahlásit do 20. 2. 2017. Ubytování platí každý celek u pořadatele.

Stravování
Obědy zajištěny pro hráče a trenéry v ceně 90,- Kč za oběd. Počet nutno nahlásit do 10. 3. 2017. Obědy platí každý celek u pořadatele.

Ceny
První tři týmy obdrží poháry, diplomy a medaile. Všechny týmy obdrží plaketu. Po ukončení turnaje vyhlášení nejlepšího brankáře, obránce a nejproduktivnějšího hráče.

Startovné
Startovné na tým je 5.000,- Kč. Nevratná záloha 3.000,- Kč splatná do 20. 2. 2017 na účet číslo 303428303/0300. Variabilní symbol 2627316, do zprávy napište jméno klubu. Zbytek hotově na turnaji.

Lékařská péče
Na zimním stadionu bude v průběhu turnaje zajištěn zdravotník.

Náklady
Veškeré výlohy na cestovné, stravné a ubytování si hradí zúčastněná mužstva sama.

Předpis
Hraje se podle platných pravidel ledního hokeje ČSLH a propozic turnaje. Hráči jsou povinni nastupovat k utkání v předepsané výstroji. Za dodržování odpovídá vedoucí mužstva. Trenéři a vedoucí mužstev jsou povinni dodržovat zásady sportovní morálky a slušného chování svých mužstev, zodpovídají za pořádek a předání šaten ve stavu v jakém je převzali. Mužstva jsou povinna nastoupit k utkáním včas dle rozpisu, nebo pokynů pořadatele. Vedoucí mužstev zodpovídají za platné lékařské prohlídky a pojištění hráčů. Pořadatel si vyhrazuje právo na organizační změnu v případu nutnosti. K registraci se vedoucí mužstva dostaví nejpozději hodinu před prvním zápasem mužstva. Při registraci doloží soupisku mužstva s registračními průkazy hráčů. Doplatí startovné a náklady na ubytování a stravu.

Hrací systém
Šest zúčastněných družstev hraje systémem každý s každým 2x20 minut čistého času. Body se rozdělují z každého poločasu. Rozdělení bodů: 2, 1, 0. Úprava ledu vždy před každým utkáním. Rozbruslení maximálně 5 minut před utkáním.

O umístění v turnaji rozhoduje:
    a) počet bodů,
    b) vzájemné utkání těchto mužstev při rovnosti bodů,
    c) při nerozhodném vzájemném utkání lepší rozdíl branek ze všech utkání,
    d) mají-li mužstva stejný rozdíl branek, pak větší počet vstřelených branek ze všech utkání.

V zápasech o celkové pořadí v turnaji se musí rozhodnout o vítězi. Pokud zápas skončí remízou, následují ihned (bez prodloužení) samostatné nájezdy a to tři na každé straně. Poté se jede systémem náhlá smrt.

Podmínky účasti
Týmy budou mít registrační průkazy všech hráčů.

Tresty
1 minuta, 2 minuty, 5 minut a do konce utkání. Neoprávněný start staršího hráče se trestá kontumací zápasu ve prospěch soupeře 5:0. Při nenastoupení mužstva k utkání je čekací doba 5 minut. Poté může být zápas kontumován ve prospěch soupeře v poměru 5:0.

Protesty
Do 10 minut po skončení zápasu u komise se vkladem 500,- Kč. V případu uznání protestu bude vklad vrácen, v opačném propadá v prospěch turnaje.

Technická ustanovení

Rozhodčí
Deleguje pořadatel.

Soupisky
Vedoucí předá soupisky se jménem, číslem a datem narození. Každé mužstvo bude mít dvě sady dresů. Tým uvedený jako domácí hraje ve světlých dresech.