Elen Holíková (tel.: +420 775 948 914, e-mail: elenaholikova@atlas.cz)
Zdeněk Holík (tel.: +420 775 948 759, e-mail: holik.zdenek@seznam.cz)
Roman Bárta (tel.: +420 608 878 860, e-mail: shkhodonin.barta@seznam.cz)

Turnaj je určen pro hráče ročníku 2008 a mladší.

Provedl pořadatel turnaje viz: Rozlosování, výsledky a tabulka.

Ubytování
Na základě objednávky jednotlivých týmů je zajištěno pořadatelem v Hodoníně v hotelech Krystal (www.hotel-krystal.cz) a Panon (www.hotelpanon.cz). Zajišťuje: Elen Holíková (tel.: +420 775 948 914, e-mail: elenaholikova@atlas.cz).

Stravování
Náklady na ubytování a stravu si hradí každý celek individuálně u hlavního pořadatele turnaje společně s doplatkem startovného před zahájením turnaje. Každý tým obdrží do kabiny pitný režim a občerstvení (ovoce, sladkosti).

Pro stravování rodičů doporučujeme využít rovněž shora uvedené restaurace.

Ceny
Všechny týmy dostanou diplomy a medaile, první tři týmy obdrží poháry. Po každém utkání bude vybrán z každého týmu „hráč utkání“. Po ukončení turnaje budou vyhlášeny individuální ocenění (nejlepší brankář, nejlepší obránce, nejproduktivnější hráč).

Lékařská péče
Na zimním stadionu bude v průběhu turnaje zajištěn zdravotník.

Náklady
Veškeré výlohy na cestovné, stravné a ubytování si hradí zúčastněná mužstva sama.

Předpis
Hraje se podle platných pravidel ledního hokeje ČSLH a propozic turnaje.

Hrací systém
Šest zúčastněných družstev hrají systémem každý s každým 2x20 min čistého času. Na celé hřiště. Boduje se každá odehraná polovina jako samostatné utkání. Rozdělení bodů: 2, 1, 0. Úprava ledu vždy před každým utkáním. Rozbruslení maximálně 5 minut před utkáním.

O umístění v turnaji rozhoduje:
    a) počet bodů,
    b) vzájemné utkání těchto mužstev při rovnosti bodů,
    c) při nerozhodném vzájemném utkání lepší rozdíl branek ze všech utkání,
    d) mají-li mužstva stejný rozdíl branek, pak větší počet vstřelených branek ze všech utkání.

Podmínky účasti
Týmy budou mít registrační průkazy všech hráčů k dispozici.
Hráči budou před turnajem konfrontováni.

Tresty
Za každé porušení pravidel (menším trestem) bude následovat trest v délce 1 minuta, ne trestné střílení. Ostatní tresty: větší trest: 4 minuty, trest ve hře: 5 minut (v zápise 25 minut), osobní trest: 7 minut, osobní trest do konce utkání: 20 minut.

Protesty
Do 10 minut po skončení zápasu u komise se vkladem 500,- Kč. V případu uznání protestu bude vklad vrácen, v opačném propadá v prospěch turnaje.

Technická ustanovení

Rozhodčí
Utkání jsou řízena systémem dvou rozhodčích, které deleguje pořadatel.

Soupisky
Před zahájením turnaje předají vedoucí mužstev soupisky mužstev (číslo, jméno, příjmení hráče, rok narození). Každé mužstvo si přiveze 2 sady dresů (světlé a tmavé). Tým uvedený jako domácí hraje ve světlých dresech.